یو پی اس Offline/Standby و توضیحاتی در مورد این تکنولوژی مفید

یو پی اس Offline/Standby

یو پی اس Offline/Standby در بین انواع یو پی اس ها ساده ترین مکانیزم را دارد. یو پی اس Offline/Standby عموماً برای حفاظت از ولتاژ و پشتیبان گیری تغذیه کامپیوترهای شخصی در پایداری ولتاژ برق شهر بکاربرده می شود. این سری از یو پی اس ها همیشه به اینورتر متصل است. همان طور که در شکل زیر نمایش داده شده است هنگامی که منبع توان ورودی در بازه مجاز قرار دارد توان از منبع ورودی به خروجی دستگاه یو پی اس انتقال داده می شود و در زمان خرابی یا قطع منبع ورودی و یا خارج شدن ولتاژ و فرکانس از حالت های مجاز، توان خروجی توسط اینورتر و انرژی ذخیره شده باتری تامین میگردد.

یو پی اس Offline/Standby

شکل مدار فیزیکی یو پی اس Offline/Standby

 

در این حالت اینورتر تنها هنگامی شروع به کار میکند که منبع ورودی دچار خرابی گردد. در این نوع یو پی اس به علت وابستگی شدید به ولتاژ ورودی برق شهر، فقط در شرایطی می توان توان خروجی با کیفیت قابل قبول دریافت کرد که توسط استابیلایزر یا ترانس های فرو رزونانس، اصلاح ولتاژ صورت پذیرد. توان پشتیبان خروجی این نوع یو پی اس به باتری و درجه زیر بار بودن یو پی اس متفاوت خواهد بود. راندمان بالا و قیمت پایین از مزایای  یو پی اس Offline/Standby است.

 

در انتها یادآور می شویم که شرکت بهین ریز کوه این اطلاعات صرفات برای مطالعه گردآوری نموده است و توجه شما را به مطالعه دستبه بندی یو پی اس جلب می نماییم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای شرکت بهین ریز کوه (با مسئولیت محدود) محفوظ است.